Coronavac не можна змішувати з іншими вакцинами — про змішане вакцинування проти COVID-19

Деталі

 

Міністерство охорони здоров’я України схвалило рекомендації Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики (НТГІ) щодо використання змішаних схем вакцинації проти COVID-19.
Згідно з рекомендаціями, комбінація вакцин, виготовлених на одній платформі різними виробниками, мають прийнятний профіль безпеки. Якщо мРНК-вакцина того самого виробника недоступна для другого щеплення можна використати вакцину на платформі мРНК іншого виробника. У випадку, коли перше щеплення проведено вакциною Moderna, друге можна робити Comirnati/Pfizer-BioNTech та навпаки. Інтервал між першою і другою дозами становить 28 днів.
У випадку, коли перше щеплення було зроблено вакциною на векторній платформі (AstraZeneka) для щеплення другою дозою необхідно використовувати вакцину того ж виробника, або вакцину, ідентичну за складом та технологією виготовлення AZD1222 (AstraZeneka). При неможливості проведення другою дозою AstraZeneka, можна використати вакцину на платформі мРНК (Moderna або Pfizer). Інтервал між першою і другою дозами повинен складати 12 тижнів.
Особи, які отримали дві дози за змішаними схемами, вважаються повністю імунізованими.
Вакцину Coronavac не можна змішувати з іншими вакцинами.

scroll back to top

Previous post Завершився традиційний книжковий фестиваль
Next post Повітря прогріється до 13-15º

Добавить комментарий