Цвітіння абрикос розпочалося у найбільш ранні строки після 2020 року

Деталі

 

 

Високий температурний режим початку квітня активізував фазовий розвиток плодових.
На цьому наголошує директор обласного гідрометцентру Віталій Постригань.
За його словами, зокрема, цвітіння абрикос розпочалося у найбільш ранні строки після 2020 року, коли вони зацвіли 25 березня.
«Таке раннє цвітіння автоматично підпадає під загрозу заморозків, які до середини квітня є для Черкащини звичайним явищем», – застерігає пан Віталій.
І уточнює, в озимих розпочався ріст стебла та критичний фазовий розвиток до вологи.
«Зважаючи на значну кількість опадів у березні, навіть за їх дефіциту у квітні ґрунтової засухи не чекаємо. Грунт добре прогрітий і зволожений, що дозволяє сіяти всі культури», – підсумовує директор обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

scroll back to top

Previous post Військові самі вирішують, хто отримає грошову допомогу в разі їх загибелі, — роз’яснення юристів
Next post Тренування для матусь разом з малюками проводять в Центрі соцслужб

Добавить комментарий