Дані оновлюють кожні дві хвилини: у Черкасах встановили датчик моніторингу якості повітря — Новини Черкас за сьогодні


в Новини

11.09.2023

Сучасний датчик моніторингу якості повітря встановили на будівлі Черкаської міської ради.

Про це повідомили в пресслужбі ЧМР.

«Цей датчик нам передали безкоштовно в рамках проєкт EcoCity. Він надає актуальні дані не тільки із рівня пилу, основних та другорядних забруднюючих газів (оксид вуглецю, діоксид азоту, аміак, формальдегід), метеорологічних показників, але і дані із радіаційного фону. Ми вдячні нашим партнерам за те, що тепер жителі Черкас можуть дізнатися більше про якість повітря в рідному місті», — говорить директорка КП «Інститут розвитку міста та цифрової трансформації» Надія Івашкова.

Щоб слідкувати за даними з датчика, необхідно приєднатися до чат-боту проєкту EcoCity. Дані оновлюються кожні дві хвилини. У разі перевищення якогось із показників якості повітря користувач отримує сповіщення. Також програма надає рекомендації щодо дій при тій чи іншій категорії якості повітря.

«Усього таких датчиків зовнішнього встановлення в Черкасах два від проєкту EcoCity та ще один від SaveDnipro, що небагато для обласного центру, але це лише початок. Під час подальшої співпраці можливо домовитися про встановлення таких датчиків у різних мікрорайонах Черкас», — поділилася планами Надія Івашкова.

Previous post Черкащани продовжують здобувати перемоги  на Invictus Games — Новини Черкас
Next post Тролейбусному парку Черкас відшкодують втрати, понесені за період, коли не працювали валідатори — Новини Черкас за сьогодні

Добавить комментарий