“Деякі директори шкіл і керівники дитсадків думають, що вони царі. Ми цю корону знімемо”, – Мкртчян

Матеріали комісії, яка обстежувала дитячий садок спеціалізованого типу на предмет булінгу, передали в прокуратуру. Тепер правоохоронці мають з’ясувати, чи відбувалося насилля на дітьми в ДНЗ та чи носило воно систематичний характер. Нагадаємо, у черкаському дошкільному закладі спеціального типу, де навчаються діти з вадами розвитку, зафіксували факт булінгу. Мама однієї дитини звернулася із низкою скарг, зокрема, щодо неналежної корекційної роботи та роботи із батьками. Та головна скарга — насилля над її дитиною.

Найдивніше, відзначає в студії «ВиЧЕрпно» депутат Черкаської міської ради Араік Мкртчян, що частина батьків стали на захист вихователів і керівництва дитсадка.

— Ви подивіться, що коїться, дехто з батьків став на захист. Я їх запитую, чому вони так роблять. То відповідь була приблизно така: «Такий шум пішов, це, мабуть, хочуть закрити садочок». Люди добрі, то це ж за вас борються. Ніхто цей садочок закривати не хоче, просто порядок треба навести. Але вони стають на захист завідуючої… Та таких просто прибрати треба і забути, що вони там були, — коментує Араік Рафікович.

Окрім нещодавнього звернення, дехто з батьків, які водили своїх дітей в цей дитсадок раніше, також підтвердили факти неналежного ставлення до вихованців ДНЗ.

— Були і більш давні випадки, департаментом освіти ці факти приховувалися. І про цей випадок стало відомо випадково: батьки сказали знайомим, ті передали цю інформацію. Ніхто ж не думав, що на рівні департаменту освіти піднімуть це питання. Деякі директори шкіл і керівники дитсадків думають, що вони царі. Ми цю корону знімемо. Я особисто постараюся, — додав міський обранець.

Детальніше про це та багато іншого дивіться у відео:

Previous post Наступили на хвіст? Черкаська “антивакцинаторка” публічно “зреклася” своїх поглядів
Next post ДБР викрило посадовців Черкаської міської ради на розтраті 3 млн грн (ФОТО) | Черкаські новини — суспільство

Добавить комментарий