День народження козацького куреня у школі #7

Деталі

Піднесено та патріотично пройшов День народження козацького куреня імені Героя України Євгена Лисенка Смілянської школи #7.

 

 

Цією новиною поділились на сторінках закладу у соцмережах. Як повідомляють, на урочистому заході були присутні почесні гості: мама льотчика Героя України Євгена Лисенка Світлана Олександрівна, Юлія Кріт, завідуюча відділом Черкаського Центру туризму, краєзнавства і екскурсій, Вікторія Данилевська, методистка методичного відділу Черкаського Центру туризму, краєзнавства і екскурсій та друг-отаман Віктор Шевчук.
Курінь, який складався з 6 роїв різних вікових груп, поповнився новостроєними козацькими роями — рій «Незламні» (молодша вікова група) та рій «Крила ЗСУ» (старша вікова група).

 

 

 

З вітальним словом виступила директорка школи Лариса Петряк, вручила дипломи юним краєзнавцям і їхнім керівникам та виховникам за пройдені влітку вікторини від Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій. Двоє учасників рою «Гайдамаки» Моцний Антон та Луценко Дмитро отримали Дипломи від обласного військово-патріотичного табору «Козацьке коло» за проходження тижневого вишколу.
Були відзначені і виховники та керівники роїв, а саме, Сидоренко Юлія Миколаївна, Таібов Рамазан Курбанович, Михайлик Тетяна Володимирівна та Царинна Людмила Геннадіївна подяками від управління освіти і науки Черкаської ОДА за високий професіоналізм, ініціативність, наполегливість, вагомий особистий внесок в розвиток національно-патріотичного виховання учнівської молоді Черкащини, збереження і розвиток культури та традицій України, організацію заходів та впровадження Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в системі освіти.
Джури роїв «Гайдамаки» та «Крила ЗСУ» продемонстрували своє творче завдання з етапу «Впоряд».
Урочистості завершились святковим патріотичним флешмобом від учасників роїв «Нічні кажани» та Залізні Вовки».

 

Підсумком святкового дня була гутірка «Герой України — Євген Лисенко у нашій пам’яті назавжди».

scroll back to top

Previous post Учениці 5-11 класів з Черкас мають можливість взяти участь у проєкті «Girls in Tech» — Новини Черкас за сьогодні
Next post В області збили 4 ворожі ракети, постраждали 10 людей, 6 з них – у лікарні

Добавить комментарий