Депутати хочуть посилити і підвищити штрафи за неправильне паркування у Смілі

Деталі

 

На постійній комісії з питань ЖКГ депутати розглядали регуляторний акт «Про затвердження Правил благоустрою території міста Сміла» — надання експертного висновку комісії.
Депутат Олександр Ткаченко порушив важливе питання – про штрафи за паркування у недозволених місцях. Він повідомив про кілька випадків, коли автівки постійно паркуються на міських газонах. Та попросив службовців на наступний раз прозвітувати, скільки штрафів за неправильне паркування було виписано протягом цього року. Скільки бюджет отримав за це коштів. Можливо, треба переглянути розмір штрафів. Чи вони не надто малі для порушників.

Депутат Іван Далібожак підтримав колегу і попросив секретаря міської ради підготувати довідку, скільки було виписано штрафів за спалювання сміття, скільки штрафів за порушення правил благоустрою.
Депутатів цікавить, чи управління ЖКГ справляється з наведенням порядку у Смілі. Можливо, треба повернути назад розформовану інспекцію з питань екології, яку розформували і скоротили під час оптимізації штатів.
Юрій Студанс сказав, що збільшувати штати не потрібно. Кожен працівник управління ЖКГ наділений правами робити зауваження і виписувати протоколи і накладати приписи.

scroll back to top

Previous post ОДА ініціює боротьбу за покращення екології річок
Next post Із початку року на Черкащині виявили сказ тільки в домашніх тварин | Новини Умані

Добавить комментарий