Депутати вимагають, щоб асфальтну крихту справедливо розподіляли на всі райони Сміли

Деталі

 

Депутати Віктор Овчаренко та Анатолій Стригун звернули увагу міського голови на те, щоб асфальтобетон, який знімається з верхнього шару дороги державного значення Н-01, розподілили по-справедливості на всі райони міста.
У кожного депутата є свої виборці, жителі всіх мікрорайонів потребують ремонту вулиць. Тому треба, щоб асфальтну крихту розподілили чесно.
Анатолій Стригун повідомив, що підсипки доріг потребують жителі району Гора. Люди збираються на сходки. Просять: завезіть нам матеріал, а ми самі його розкидаємо у проблемні зони.
Міський голова попросив смілян почекати. Адже немає смислу із Загреблі возити крихту на Гору. Треба дочекатися, коли фрезеруватимуть вул. Незалежності – тоді не треба буде возити цю крихту.
Щодо самоорганізації людей, то на вулиці Курчатова жителі теж вимагали – завезіть крихту, а ми самі розкидаємо. Комунальники завезли. Минуло кілька днів — ніхто й лопати не встромив. Тим часом через гори не розкиданої крихти ця дорога стала зовсім непроїзною, швидка не зможе проїхати. Тож у міську раду знову надходять дзвінки від мешканців Курчатової із скаргами і наріканнями…
Сергій Ананко розповів, що зараз скільки роботи, що працівники СКП Комунальник не встигають все зробити. Навіть доводиться наймати іншу фірму для допомоги нашим комунальникам.

scroll back to top

Previous post Сміляни спалюють листя і нецензурно лаються, — скаржаться працівники ЖКГ під час рейдів
Next post У листопаді у Смілі проведуть Всеукраїнський молодіжний форум «Студентство – авангард державотворення»

Добавить комментарий