Дякують за чуйне серце й руки золоті

Дата публікації

Перегляди: 158

Десятого листопада життя поставило дві п’ятірки жителю Лебедина Григорію Лозовому.

Григорій Дмитрович народився у селянській сім’ї, змалечку був привчений до нелегкої праці. З дитинства, як то кажуть, був на «ти» з різноманітною технікою, тож після закінчення школи вивчився на водія, працював механізатором.

Людина веселої вдачі, має такі риси, як доброзичливість, щедрість, чуйність. Завжди готовий прийти на допомогу і матеріально, і морально.

Разом з дружиною Марією Іванівною виховали сина Романа, мають невісточку Альону.

Григорій Дмитрович провів у засвіти своїх батьків, а свою синівську любов і тепло дарує сьогодні тещі Тетяні Давидівні. Хвилюється за стан її здоров’я, дбає про неї.

В селі знають, що Лозові не цураються ніякої роботи, а ювілярові багато односельців дякують за золоті руки. Неодноразово допомагав і нам, підтримував добрим словом і ділом, за що йому низький уклін.

Бог не обділив Григорія Дмитровича друзями й кумами. З 55-річним ювілеєм його щиро вітають Гагаринові, Сидорови, Галати з Санкт – Петербурга, Гарбари, Погасії, Медухи, Комаренки, Цяпкали, Гопкали, Єдини, Кучмаї та Ярові з Кропивницького, друзі і сусіди.

Хай щастя і мир
залишаються в хаті,
Хай буде сім’я вся здорова
й багата,
Доброта й щедрість
у серці хай квітнуть,
Поки ювілей не настане
столітній.

З роси й води, шановний наш Григорію Дмитровичу! Нехай не втомлюються Ваші золоті руки і ніколи не болить Ваше добре серце.

Валентина Тимофіївна Гарбар, с. Лебедин

Шполянські вісті

Previous post «Живі» вина Павла Новіка
Next post Золотий вік у Наталії Оніщук

Добавить комментарий