Директора Нацпарку «Цуманська пуща», що на Волині, судитимуть за незаконну порубку лісу | Кримінальні новини

22.06.2024 09:32

Прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури Волинської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно директора Ківерцівського Національного природного парку «Цуманська пуща».

Йому інкриміновано перевищення службових повноважень та незаконну порубку дерев на території природно-заповідного фонду, що спричинило тяжкі наслідки.

Розслідуванням встановлено, що посадовець у липні 2023 року разом із власником одного із волинських деревообробних підприємств забезпечив незаконну порубку дерев на території заповідного урочища.

Надалі перевезенням та зберіганням протиправно зрубаної деревини займалися власник та його підлеглий – директор цього підприємства.

Заподіяні державі збитки становлять понад 16,5 млн грн.

Спільників директора природного парку обвинувачують у перевезенні та зберіганні незаконно зрубаної деревини, що спричинило тяжкі наслідки, а також легалізації майна, одержаного злочинним шляхом.

Арештована в межах цього кримінального провадження деревина на суму понад 21 млн грн передана в управління Національному агентству України з питань розшуку активів (АРМА).

За матеріалами Волинської обласної прокуратури

Источник

Previous post На Дніпропетровщині внаслідок пожежі на дачі загинула жінка та постраждав чоловік | Кримінальні новини
Next post Словакия — Украина −1:2. Прокрастинаторы (22 июня 2024 г.) — Новости футбола

Добавить комментарий