Діти роздавали лимонад і збирали кошти на ЗСУ

Деталі

У соціальних мережах мами смілянських активних дітлахів Тимофія і Варвари організували їм справжню рекламну кампанію. Також підтримали дітей у проведенні самої акції «Лимонад за донат!».

 

 

У суботу зранку свою локацію вони розвернули у центрі Сміли. Тут у вихідний день проходить дуже багато людей. Тож могли пригоститись лимонадом і задонатити на ЗСУ. Тимофій і Варвара не лише припрошували перехожих, а й співали патріотичних пісень.

 

«Які ж молодці Тимофій, Варвара та їх батьки. Організували акцію «Лимонад за донат!». У День міста збирали кошти для ЗСУ, наближаючи Нашу Перемогу!
Слава Україні!»- написала смілянка Людмила Яхненко.
Згодом мама Тимофія Яна Компанієць прозвітувала, що «вдалося зібрати 8000 гривень готівкою і 700 гривень відправили на карту! Разом 8700 грн! Вже після публікації цього посту на карту прилетіло ще. Зараз у нас — 10 тисяч гривень! Ви неймовірні!
Дякую всім, хто долучився».
Такі діти — це свідчення непереможності нашого народу. Раніше Тимофій з Варварою вже влаштовували подібні благодійні збори. І зупинятись вони не збираються, адже до Перемоги ми маємо продовжувати підтримувати наших захисників.

scroll back to top

Previous post «Тарасова гора» та «Софіївка» – у міжнародному списку культурних цінностей
Next post Затримали лікаря, який допомагав «ухилянтам»

Добавить комментарий