«Дитинство без обмежень»: у Смілі відкрили унікальний інклюзивний майданчик — Новини Черкас

Гратися, розвиватися, соціалізуватися без жодних бар’єрів тепер будуть дітлахи Сміли. Для них у центрі міста відкрили ігровий інклюзивний майданчик. Це – унікальний проект для Черкащини, відзначає очільник області Олександр Скічко.

Забави на майданчику доступні кожній дитині, зокрема і з інвалідністю. Ще два таких об’єкти збудують у Золотоноші та Черкасах. Утілюють це в межах проєкту «Дитинство без обмежень».

– Усі попередні роки в Україні будували майданчики, куди дітям із інвалідністю був по суті закритий вхід, – каже голова ОДА Олександр Скічко. – Їм змалку прищеплювали ярлики «обмеженості» й «інакшості». На Черкащині ми змінюємо цю ганебну традицію. Ще навесні ми підписали Меморандум про розвиток безбар’єрної архітектури в Україні в межах всеукраїнської ініціативи «Без бар’єрів» Олени Зеленської. Наш проєкт «Дитинство без обмежень» – її практичне втілення.

Також в області працюють і над іншими безбар’єрними проєктами. Зокрема:

  • тестують мобільний додаток для альтернативної комунікації на базі навчального закладу «Країна добра»;
  • наповнюють електронну карту доступності;
  • відпрацьовують онлайн-додатки, які надають допомогу перекладача жестової мови на базі Черкаської обласної лікарні;
  • проводять системний аудит доступності об’єктів комунальної власності.

– Дякую всім партнерам цих проектів, – відзначив Олександр Скічко. – Адже разом ми працюємо задля спільної мети – безбар’єрної Черкащини.

Джерело

Previous post У Черкасах відбувся чемпіонат з триатлону
Next post У Черкасах затримали водія, який напідпитку протаранив припарковане авто (ФОТО) | Черкаські новини — суспільство

Добавить комментарий