Деталі
Працівники «Укрзалізниці» привели до ладу залізничні платформи «Центральна» та «Сріблянка» у межах Сміли.
Тривалий час вони перебували у вкрай занедбаному стані. Тепер їх прибрали, навели ьлагоустрій навколо, пофарбували конструкції.
Цими платформами користуватися чимало людей, які пересуваються приміським залізничним транспортом. Тож головне, щоб тепер всі дбали про спільний комфорт і не псували зовнішній вигляд конструкцій навмисне.

