Для захисників і їхніх родин у Черкасах переглянули суми грошової допомоги — Новини Черкасс

Фото: Укрінформ

Про це повідомили на фейсбук-сторінці департаменту соцполітики в Черкаській області.

Члени виконавчого комітету погодили міни до програми соціальної підтримки захисників України і членів їх сімей – жителів Черкас на 2022-2024 роки.

Зокрема, ухвалили:

  • збільшити грошову допомогу на оздоровлення учасників російсько-української війни з 5 до 10 тис. грн. У разі їхнього стаціонарного лікування більше 30 календарних днів внаслідок поранення – сума виплат становитиме 30 тис. грн;
  • збільшити до 3 000 грн винагороду до Дня захисників і захисниць України учасникам оборони України. Її мають виплачувати замість щорічної грошової винагороди до Дня Незалежності в розмірі 1 тис. грн.
  • розширити перелік послуг при відшкодуванні витрат на поховання учасників оборони України (це, зокрема, витрати на транспортування тіла, проведення церемонії прощання і поховання, проведення поминального обіду, проведення кремації тіла);
  • збільшити суму компенсації пільг на оплату житлово-комунальних послуг членам сімей загиблих або померлих учасників оборони України, Революції Гідності або зниклих безвісти.

Тепер відповідні зміни мають затвердити депутати на сесії Черкаської міської ради.

Нагадаємо, з нового року в Черкасах хочуть повернути безкоштовне харчування для молодших школярів.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Previous post На Черкащині «спіймали на гарячому» браконьєра
Next post ЗСУ отримали перші 3 тис. FPV-дронів від операції «Єдність», — Федоров

Добавить комментарий