Черкаська прокуратура звернулася до Господарського суду Черкаської області з двома позовними заявами про стягнення з недобросовісного забудовника понад 4,8 млн грн безпідставно збережених коштів пайової участі.
Про це повідомили у пресслужбі обласної прокуратури.
Підприємство, яке здійснювало будівництво житлових будинків у Черкасах, не виконало передбачений законом обов’язок зі сплати пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.
Унаслідок цього територіальна громада недоотримала значні кошти. Наразі Господарським судом відкрито провадження у справах, судовий розгляд триває.
