29 грудня 2021, 20:05
Смілянська міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) ухвалила рішення про те, що у період з 01.01.2022 по 31.03.2022 включно буде призупинена дія Програми організації та компенсації перевезень пільгових категорій населення на автобусних маршрутах загального користування у м. Сміла на 2021-2022 роки, пише Сміла.UA.
Тимчасово припинять пільгові перевезення на автобусних маршрутах загального користування для всіх пільгових категорій, окрім:
- осіб з інвалідністю внаслідок війни;
- осіб з інвалідністю І групи та осіб, що їх супроводжують (не більше одного супроводжуючого);
- учасників бойових дій;
- осіб (ЧАЕС) I категорії;
- дітей з інвалідністю та осіб, що їх супроводжують (не більше одного супроводжуючого);
- дітей-сиріт, які можуть користуватись пільговим проїздом щодня на всіх рейсах всіх міських маршрутів загального користування.
