Деталі
У рядах рятувальників Черкащини — нове чотирилапе поповнення. Віднині бельгійська вівчарка на ім’я Блерт нестиме службу разом зі своїм провідником-кінологом Володимиром Бойко.
Про це повідомляють в обласному управлінні ДСНС.
Надзвичайники кажуть, що Блерт пройшов спеціальну підготовку та натренований на пошук загиблих у техногенних завалах і на відкритій місцевості. Його головне завдання- допомагати рятувальникам у найскладніших пошукових операціях, де кожна хвилина має значення, а від злагодженої роботи кінолога та собаки залежить успіх усієї місії.
«Чотирилапий рятувальник уже демонструє чудові навички, витривалість і високу мотивацію. Бажаємо новому тандемові вдалих тренувань, злагодженої роботи та успіхів у службі! Черкаська служба порятунку продовжує зміцнювати свої сили, щоб і надалі надійно стояти на варті безпеки наших громадян», — підсумовують в обласному управлінні ДСНС.

