Деталі
У Смілі розпочали підготовку до нового опалювального сезону. КП «Смілакомунтеплоенерго» вже проводить ремонтні роботи на котельнях і тепломережах міста.
Про це повідомив міський голова Сергій Ананко.
На одному з об’єктів планують замінити 109 метрів попередньо ізольованої труби. На іншому — фахівці перевіряють стан мереж, аби зменшити втрати тепла та підвищити ефективність теплопостачання.
За словами Сергія Ананка, подібні ремонтні роботи виконуватимуть на всіх котельнях міста. Загалом у межах підготовки до зими планують оновити близько 630 метрів тепломереж.

