До станції Сміла вперше проїхав електропотяг


 

Уперше від станції ім. Шевченка до станції Сміла у тестовому режимі проїхав електропотяг.

Про це інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Над електрифікацією мережі робітники працюють за будь-якої погоди.

"Наразі залізничники працюють від станції Сміла до Білозір’я. Це важлива подія для нашої області, адже завдяки електрифікації залізниці будуть запущені швидкісні електропоїзди від Черкас до столиці", — зазначив очільник Черкащини Олександр Скічко.

Нагадаємо, що наразі лише два міста — Черкаси та Житомир — були позбавлені залізничного сполучення з переважною більшістю регіонів України.

Джерело

Previous post Черкащан 1 січня запрошують на “Забіг обіцянок” | Черкаські новини — суспільство
Next post На Черкащині через необережність горів дровник (ВІДЕО)

Добавить комментарий