Драбівського слідчого, якого звинувачували в отриманні хабаря, виправдали в суді | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Драбівського слідчого, якого звинувачували у вимаганні хабаря за закриття кримінальної справи виправдали у суді. Справа тривала ще із 2016 року. Про це повідомляють журналісти Про все з посиланням на Єдиний реєстр судових рішень.

За версією слідства, правоохоронець вимагав 4 тисячі гривень із чоловіка, на якого завели кримінальну справу. Останній був під слідством за випадковий наїзд мотоблоком на свого зятя. Аби допомогти уникнути судимості, поліцейський нібито запропонував дати йому хабар, жестами показавши необхідну суму. Чоловік погодився, але звернувся до працівників СБУ. При передачі частини коштів, слідчий начебто попросив, аби фігурант справи залишив їх у туалеті під умивальником. Згодом працівники СБУ знайшли хабар у кишені поліцейського.

Допитаний на суді слідчий своєї провини не визнав та вказав на порушення його прав під час слідства. Також, за його словами, грошей він не вимагав, а підозрюваний нібито хотів віддячити йому, але правоохоронець відмовився. Покласти гроші під умивальник він попросив «заради сміху».

«Зауважив на тому, що ініціатива в спілкуванні була зі сторони ОСОБА_9 , оскільки всі вихідні дзвінки, які були зафіксовані працівниками СБУ, були саме від останнього. Коли вкотре приїхав ОСОБА_9 та хотів віддячити, пропонуючи грошові кошти, він сказав йому заради сміху віднести їх у туалет, щоби останній нарешті від нього відчепився. Після цього вони розійшлися. Того дня він перебував на чергуванні у складі слідчо-оперативної групи, коли його викликали в чергову частину, він зайшов у туалет, де виявив на підлозі грошові кошти, оскільки він подумав, що кошти загубили, вирішив віднести їх начальнику. Однак, коли він слідував з туалету до відділення, його затримали працівники СБУ». — йдеться у матеріалах справи.

Поліцейський впевнений, що, зважаючи на покази свідка, працівники СБУ хотіли задокументувати незаконну діяльність прокурора, а для нього ця ситуація є провокацією.

Захисник поліцейського також вказав на численні порушення під час слідчих дій.

Чорнобаївський районний суд визнав слідчого невинуватим та виправдав його у зв’язку з недоведеністю наявності у діянні складу кримінального правопорушення.

Previous post У центрі Черкас машина перекинулась на дах (ФОТО, ОНОВЛЕНО) | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post Студентів черкаського університету вчили протидіяти кіберзлочинам | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий