ДТП на виїзді з Ротмістрівки: розлилося міндобриво

Деталі

На виїзді з Ротмістрівки сталася дорожньо-транспортна пригода: не розминулися вантажівка та легковий автомобіль.
Як повідомляють в обласному управлінні ДСНС, через зіткнення авто відбулася розгерметизація пластикової ємності з рідким мінеральним добривом об’ємом 16 кубічних метрів. Рідина витекла.
«Рятувальники розбавили та розмили речовину водою. А група радіаційного, хімічного та біологічного захисту аварійно-рятувального загону провела заміри на вміст шкідливих речовин у повітрі», – розповідають рятувальники.

 

Також, за їхніми словами, черговою зміною оперативно-координаційного центру проведено відключення акумуляторної батареї автомобіля Opel Vivaro.
На щастя, під час ДТП ніхто не постраждав.

scroll back to top

Previous post ВО «Молоді ЧЕРКАЩАНИ» дарували смілянам кульки і солодощі та покращували настрій
Next post На яких вулицях Сміли відключатимуть світло цього тижня

Добавить комментарий