Два нардепи змагалися, хто більше любить Смілу та краще пообіцяє – фрагменти з офіційної частини

Деталі

 

На святкування Дня міста Сміла приїхало багато гостей. Особливо цінними гостями для нашої громади є два народних депутати України: один обирався від нашого округу (Сергій Рудик), а інший за партійними списками (Олександр Завітневич), але обидва представляють наші інтереси.
Як сказав міський голова Сергій Ананко, Смілі пощастило, що у нас є аж два депутати. Тому що деякі міста не мають жодного.
Вітаючи смілян із святом, Олександр Завітневич пообіцяв докласти всіх зусиль, щоб Смілі вдалося відремонтувати дороги за державний кошт. 17 вересня почалося будівництво великого автошляху Н-01, на яке планують витратити 270 мільйонів гривень. Ця автомагістраль проходить через Смілу, тож будуть ремонтуватися кілька смілянських доріг. Ремонт буде капітальним, із встановленням бордюрів, освітлення, з тротуарами. Олександр Завітневич був присутній на початку ремонту, на урочистому встановленні таблички про початок «Великого будівництва» автошляху, тож пообіцяв підтримувати Смілу і надалі.
Нардеп Сергій Рудик також виступив і сказав, що дбає про Смілу. Цього року він залучив наше місто у держпрограму із заміни вікон на сучасні склопакети у всіх дитсадках. Тож температура повітря у дитсадках підвищиться на 4-5 градусів, смілянським дітям буде тепліше і комфортніше – це також великий здобуток для міста.

Гарно привітала Смілу із святом голова Черкаської РДА Ваерія Бандурко, вона також передала слова вітань і підтримки від голови Черкаської обласної державної адміністрації Олександра Скічка.
На сцені радо вітали дорогих гостей з міст-побратимів: секретаря міської ради міста Ковель — Багнову Оксану Леонтіївну, мера міста Вадул-луй-Воде (Молдова) — Онофрійчука Юрія Михайловича.
Також виступили голови сусідніх громад – Кам’янки, Тернівської ОТГ, Чигирнської громади. Чигиринці навіть попросилися стати містом-побратимом Сміли. Всі дарували подарунки – вишивки, підкови, символіку.
Теплим і ностальгійним був виступ колишнього голови міста Сміла 1990-1998 років Олександра Котькала. Він теж зробив багато добрих справ для міста, зокрема, заснував телестудію «Тясмин» і газету «Сміла», дбав про свободу слова у місті, про те, щоб громада завжди була поінформована про всі події, які відбуваються у місті. Сподіваємось, що нинішній молодий мер Сергій Ананко перейматиме тільки позитивний досвід від своїх голів-попередників.

 

scroll back to top

Previous post Наших Ірину Лисенко та Віктора Терновцова нагородив Президент
Next post У Холоднянському від самогубства врятували чоловіка

Добавить комментарий