Двох жителів Запоріжжя підозрюють у державній зраді та інформуванні ворога, — прокуратура | Кримінальні новини

10.05.2023 07:00

За процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури двом громадянам повідомлено про підозру у державні зраді.

За даними слідства, два жителі Запоріжжя, будучи проросійськи налаштованими особами, свідомо надали згоду спецслужбам країни-агресора у проведені підривної діяльності проти України.

З грудня 2022 року вони забезпечували представників фсб рф інформацією щодо місць розташування у Запоріжжі та області об’єктів критичної інфраструктури, оборонно-промислового комплексу України, а також дислокації та переміщення військової техніки та підрозділів ЗСУ.

На виконання завдань ворога, за отриманими від куратора координатами, вони проводили розвідку місцевості Запоріжжя та передмістя з метою встановлення місць для майбутніх схронів ворожої зброї. У подальшому ці схованки планувались використовуватись під час проведення терористичних актів.

Для комунікації та передачі інформації використовували мобільний додаток Telegram.

Наразі матеріалами провадження підтверджено використання окупантами розвідданих цієї агентгрупи під час чергової ракетної атаки по Запоріжжю навесні 2023 року.

Підозрюваних затримано.

Слідство триває.

За матеріалами Запорізької обласної прокуратури

Источник

Previous post Ранні овочі: фахівці розповіли про користь та небезпеку для здоров’я
Next post У СБУ викрила поплічника колаборантки Монтян, який адміністрував її телеграм-канал | Кримінальні новини

Добавить комментарий