На Черкащині двох захисників посмертно нагородили відзнакою "Хрест Повітряних Сил".
Про це повідомляє пресслужба обласного ТЦК.
Двох військовослужбовців посмертно відзначили за особисту мужність, проявлену під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, а також за самовіддане виконання військового обов’язку.
Медаллю "Хрест Повітряних Сил" нагороджено:
— Олексія Оверченка;
— Олександра Савчука.
