Двоє бійців зі Сміли отримали ордени за відвагу

 

Сміляни з підрозділу SIGNUM нагороджені орденом "За мужність" І ступеня.

Про це повідомив міський голова Сміли Сергій Ананко.

Сергій Жуковін та Владислав Овчаренко зі смілянського добровольчого підрозділу SIGNUM, що діє у складі 53 окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха, удостоєні ордена "За мужність" І ступеня.

Це найвища державна нагорода, якою відзначають особистий героїзм, відвагу та самовіддане виконання військового обов’язку за умов постійного ризику для життя.
Підрозділ SIGNUM відомий своєю ефективністю. На його рахунку знищені тисячі окупантів та ворожих безпілотників.

Джерело

Previous post «Приятно одержать победу над таким соперником, над таким именем», — главный тренер «Кауно Жальгирис» о матче с «Динамо» (30 января 2026 г.) — Новости футбола
Next post Ще 6 громад Черкащини зробили ЦНАП безбар’єрними 

Добавить комментарий