Екс-кандидат від “Опоблоку” із Канева підтримував росію (Фото)

63-річний Ігор Максименко із Канева у соцмережах заперечував збройну агресію проти України. У суді він не отримав за це навіть умовного терміну. Про це йдеться у вироку Канівського міськрайонного суду від 13 вересня, пише сайт 18000.

Згідно з матеріалами справи, чоловік у соцмережі «Однокласники» поширював інформацію, у якій міститься публічне заперечення збройної агресії проти України.

У тексті вироку наводиться кілька прикладів матеріалів, які поширював чоловік із 7 по 30 липня цього року. На кшталт «Военний аналитик Скотт Риттер об аморальности и опасности западного плана войны до последнего украинца». Або ж «Экс-полковник армии США: завершають свою задачу на юге по полному взятию под контроль Донбасса».

Йому інкримінують кримінальний проступок, передбачений частину 1 статті 111-1 КК України (публічне заперечення громадянином України здійснення збройної агресії проти України, публічні заклики до невизнання поширення державного суверенітету України на тимчасово окуповані території України).

Портал Судова влада публікує ПІБ чоловіка. Це житель Канева Ігор Максименко. За судовими матеріалами, він розлучений, не працює. Раніше не судимий.

Журналісти проаналізували його сторінку в «Однокласниках». Ось кілька скрін-шотів звідти.

У суді Максименко визнав вину.

Суддя Богдана Євтушенко винесла вирок визнати винуватим та призначити йому покарання у виді позбавлення права обіймати посади в органах державної влади на строк 10 років.

Зазначимо, що у 2015 році Максименко балотувався у Канівську міську раду від партії “Опозиційний блок”.

Previous post “Ми знищимо всіх, хто прийде зі зброєю”, – Залужний
Next post Взято під варту переселенця із Сєвєродонецька, який схвалював політику росії

Добавить комментарий