Екс-мер Черкас Одарич обіцяє щотижня виставляти два-три десятки корисних відео на Ютуб-каналі — Новини Черкащіни


21 лютого 2024, 11:46

Наша команда Буковинської Ламелі впроваджує Ощадливе виробництво. Ми ще на самому-самому початку цього вічного шляху. Багато вчимося, — пише екс-мер Черкас Сергій Одарич

За його словами, команду дратувало, що абсолютна більшість відео на цю тему — англомовна. І тому недоступна для більшості працівників.

«Як справжні ЛІНивці, ми вирішили прибрати те, що дратує Залучили у допомогу Штучний Інтелект (ШІ) — і тепер без зусиль світовий досвід став доступним українською мовою). Місцями переклад не зовсім досконалий, місцями ШІ перекладає Lean як худий, часом — стрункий. Але ж це правда)))

Запрошую всіх на наш канал — там вже є кілька десятків пізнавальних відео (зроблено за неповних 2 дні, у перервах між виробничими задачами). Розпочали ми з легендарного Paul Akers (його ШІ називає Павлом )

Є кілька відео про наш досвід удосконалень (на жаль, ми пізно почали «документувати» наші поліпшення, але обіцяємо виправитися).

Щотижня на каналі буду викладати 2-3 десятки нових відео. Буду вдячний, якщо надсилатимете корисні відео, які варті дубляжу і поширення», — пише Сергій Одарич в ФБ

Джерело

Previous post Патрульні виявили двох водіїв із документами з ознаками підробки — Новини Черкащіни
Next post Як поповнити рахунок у FAVBET: Всі варіанти депозитів у БК

Добавить комментарий