Екс-президент сходив в черкаський зоопарк — Новини Черкащіни


20 вересня 2021, 14:56

19 вересня до населених пунктів, що входять в межі 197 виборчого округу, завітав п’ятий президент України, нині народний депутат та лідер «Європейської солідарності» Петро Порошенко. На всіх заходах супроводжував Порошенка висуванець цієї політичної сили на довиборах народного депутата  перший заступник голови Черкаської облради Роман Сущенко.

Центральна виборча комісія зареєструвала Роман Сущенка кандидатом на проміжних виборах народного депутата в одномандатному виборчому окрузі №197 у п’ятницю, 17 вересня.

У неділю Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко та колегою із партії Іриною Гаращенко відвідали в Черкасах та Каневі низку заходів.

Близько обіду Петро та Марина Порошенки, Ірина Геращенко у супроводі Романа Сущенка та представників місцевої влади оглянули завершення реконструкції головного входу в Черкаський зоологічний парк та штучного озера та провели екскурсію для школярів. Зазначимо, що корпорація ROSHEN фінансує ремонтні та реставраційні роботи в черкаському зоопарку.

Також Петро Порошенко разом із кандидатом приєдналися до «Куліш-фесту», що проходив у одному із міських парків. На заході були присутні чимало депутатів «Європейської Солідарності» різних рівнів рад. З піснями виступав соліст гурту «Широкий лан» Святослав Бойко. Він же варив куліш.

Про це інформує ГМ «Опора». Фото з «Фейсбуку»

Джерело

Previous post «Там я побачив зовсім інший світ — українство!» Всесвітньо відомий скрипаль Василь Попадюк: як залишитися українцем, живучи в Канаді (ІНТЕРВ’Ю) — Новини Черкас за сьогодні
Next post У Жашкові знімальна група телеканалу НАШ несподівано отримала не дуже теплий прийом — Новини Черкащіни

Добавить комментарий