Ексчиновник Звенигородської адміністрації після звільнення та скандалу з московськими церквами втік за кордон

Екс заступник голови Звенигородської районної військової адміністрації Олександр Дубовий, який фанатично любив руський мір і щотижня роками співслужив московському священику у Свято-Михайлівському храмі УПЦ (мп), що у центрі Лисянки, місяць тому написав заяву на звільнення за власним бажанням. Після скандалу Дубовий на деякий час «заліг на дно», але кілька тижнів тому, журналістам стало відомо, що він з дружиною та двома дітьми, маючи довідки про інвалідність другої групи втекли закордон, пише видання “Вісті Черкащини”.

Місцеві жителі Лисянки повідомляють, що Олександр Дубовий, будучи на посаді заступника голови Лисянської РДА у 2019 році вирішив прикупити дві довідки про інвалідність другої групи собі та дружині. Кажуть, що відвалив за ці привілеї – аж по 60 тисяч гривень за кожну. У весь цей час родина Дубових до своїх зарплат отримували від держави ще й пенсію по інвалідності: 10 тисяч гривень щомісяця на двох.

–Жінка Дубового працювала директором відділення «Приватбанку» у Лисянці, але після скандалу у пресі з її чоловіком, написала заяву на звільнення. Вже кілька тижнів їх немає вдома, спакувалися і полетіли жити за кордон з двома молодшими дітьми. Бо старший син у них навчається у Словаччині. Там все продумано, можна куди хоч їхати жити: грошей кури не клюють, довідки по інвалідності, плюс будуть виплати як переселенцям, так можна собі жити на широку ногу, – каже Наталя, жителька Лисянки.

Журналісти зазначають, що планують надіслати інформаційні запити до Державної прикордонної служби та до обласної МСЕК та вияснити, ким і коли видані довідки про інвалідність сімейству Дубових та за яких підстав вони перетинали кордон.

Previous post Осіннє рівнодення та свято горобини 23 вересня 2023 року: що на нас чекає в цей час
Next post В Ужгороді поліцейські взяли у кайданки злодюгу, який побив та пограбував перехожого | Кримінальні новини

Добавить комментарий