Ексміністру повідомили про підозру через ухилення від служби у військовій частині на Черкащині

 

Працівники Державного бюро розслідувань повідомили про підозру колишньому міністру інфраструктури України, який після мобілізації проходив службу офіцером групи планування штабу однієї з військових частин, дислокованих на Черкащині.

Про це повідомили у пресслужбі ДБР.

За даними слідства, посадовець мав займатися збором та аналізом інформації про бойову обстановку, контролем виконання наказів командування та підготовкою пропозицій для планування бойових дій. Втім, замість виконання службових обов’язків він, за версією правоохоронців, вводив керівництво в оману, повідомляючи про нібито виконання інших завдань, пов’язаних із логістикою та забезпеченням діяльності військової частини.

Слідство встановило, що протягом окремих періодів у 2022–2023 роках чоловік фактично не виконував обов’язків військової служби та розпоряджався службовим часом на власний розсуд.

Наразі колишньому посадовцю повідомлено про підозру за статтею про ухилення військовослужбовця від несення обов’язків служби шляхом обману в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі.

Джерело

Previous post На Черкащині двом іноземцям дали місяць на виїзд з України через порушення
Next post У Черкасах відкрили виставку акварелей — фото

Добавить комментарий