Ексначальника херсонської колонії засуджено за державну зраду, — прокуратура | Кримінальні новини

20.02.2024 15:30

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Херсонської обласної прокуратури у в порядку спеціального судового розгляду визнано винним колишнього начальника херсонської виправної колонії у державній зраді.

Йому призначено максимально можливе покарання — довічне позбавлення волі з конфіскацією майна. Також, ураховуючи вчинення особливо тяжкого злочину, його позбавлено спеціального звання — «майор внутрішньої служби». 

Прокурори довели, що з перших днів окупації Херсонщини засуджений перейшов на бік ворога. Він розпорядився надати безперешкодний доступ на територію очолюваної ним державної установи військовослужбовцям збройних сил рф, де забезпечував їм місця відпочинку та отримання медичної допомоги. 

Він залучав засуджених до проведення ремонтних робіт ворожої техніки, а також схиляв інших посадових осіб Херсонської області до співпраці з представниками країни-агресора.

Згодом він отримав «посаду» від окупантів та став «начальником Управления службы исполнения наказаний по Херсонской области».

За матеріалами Херсонської обласної прокуратури

Источник

Previous post Судитимуть організатора злочинної групи, який обвинувачується у торгівлі людьми | Кримінальні новини
Next post На Миколаївщині поліцейські викрили двох браконьєрів, які завдали чималої шкоди довкіллю. ФОТО | Кримінальні новини

Добавить комментарий