Експертиза щодо загибелі семирічного хлопчика в Черкасах ще триває

Експертизи у справі загибелі семирічного хлопчика в Черкасах, за яким наглядали його нерідні бабуся та дідусь, все ще тривають. Про це в коментарі виданню Zmi.ck.ua повідомила речниця Черкаської обласної прокуратури  Світлана Андрейченко.

фото – Суспільне

“Ця справа контролюється керівництвом прокуратури щодня. Експертиза ще триває, про її результати та нові дані слідства будемо повідомляти”, – зауважила вона.

Нагадаємо, що 24 серпня до Черкаської обласної дитячої лікарні доправили семирічного хлопчика з тяжкими травмами. Він був у комі. Спочатку лікарі зазначали, що хлопчик пробув удома без професійної лікарської допомоги близько 5 днів. Пізніше в поліції повідомили, що цей термін може становити 9 днів. Згодом Андрійко помер у лікарні. Його вітчим спростовує інформацію щодо того, ніби нерідна бабуся могла катувати дитину та завдавати шкоду.

Зауважимо, що вже під варту взято нерідних бабусю та дідуся хлопчика.  Проте нещодавно бабуся намагалась оскаржити рішення суду. Однак апеляційний суд залишив його без змін. Засідання щодо обрання запобіжного заходу та його оскарження відбувалися у закритому режимі, журналістів не допустили.

Previous post Відкрито кримінальне провадження за фактом реєстрації “двійника” Войцехівського
Next post Скануй QR-код та виконуй вправи: на Черкащині планують відкрити ще вісім «Активних парків»

Добавить комментарий