Енергетиків, які обслуговують 130 кілометрів мережі, підсилили новою технікою

Деталі

Черкаських енергетиків міська влада підсилила новою технікою для обслуговування контактної мережі і підвезення персоналу.

 

Як повідомляють в Черкаській міській раді, для комунального підприємства «Черкасиелектротранс» було придбали 2 автопідйомника на базі IVECO і автомобіль «Ford».
За словами директора цього підприємства Бориса Марченка, на балансі нині перебуває 130 кілометрів контактної мережі, яку потрібно обслуговувати. А наявна техніка була дуже застарілою.
«Нові автопідйомники допоможуть нам не лише якісно та вчасно здійснювати ремонт контактної мережі, а й за необхідності їх можна використовувати у якості тягачів для тролейбусів. Новий транспорт пройшов техогляд, сертифікацію, а персонал – навчання. Тож працівники вже готові обслуговувати контактну мережу на оновленому рухомому складі», – говорить пан Борис.

 

Як зазначає черкаський міський голова Анатолій Бондаренко, цьогоріч придбано нову техніку також і для інших комунальних підприємств міста – для «Черкасиводоканалу», «Екології».
«У перспективі у нас – оновлення рухомого складу КП «ЧЕЛУАШ», а також того ж таки «Черкасиелектротрансу». Майбутнє сьогодні за комунальними підприємствами, які будуть працювати на громаду міста Черкаси», – підсумовує міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

scroll back to top

Previous post В обласному центрі затримали російського агента у мить коригування ударів окупантів по місту
Next post Козацький курінь 7 школи відзначив День Героїв

Добавить комментарий