Фахівці ЦКПХ у Звенигородській громаді говорили про профілактику неінфекційних захворювань — Новини Черкащіни


20 листопада 2023, 21:07

У межах відзначення Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом фахівці Черкаського обласного центр контролю та профілактики хвороб за сприяння голови Звенигородської міської ради провели зустріч у форматі «круглого столу».

Під час бесіди присутні обговорили актуальні питання профілактики неінфекційних захворювань, зокрема цукрового діабету. До зустрічі долучилися представники міської громади: керівники відділів освіти та охорони здоров’я Звенигородської міської ради, педагоги та медичні працівники міста.

Під гаслом «Цукровий діабет – це не вирок, а керований стан!» фахівці Центру Світлана Нікітюк та Алла Балабан презентували слухачам матеріали про поширеність цукрового діабету серед населення області та Звенигородської територіальної громади, розповіли основні фактори виникнення і наслідки цієї недуги. Лікарі обласного Центру окремо звернули увагу на важливість запобігання ендокринним захворюванням та основних профілактичних заходах, доступних кожному з нас.

402452301_312607848249466_3268553000534537350_n

Також на заході обговорили питання організації здорового харчування дитячого населення, насамперед у закладах освіти, як одного із чинників профілактики цукрового діабету та інших неінфекційних захворювань, зупинилися і на промоції здорового способу життя, боротьбі зі шкідливими звичками серед дітей та підлітків.

Про це інформує пресслужба Черкаського обласного ЦКПХ.

Джерело

Previous post Відбулися чемпіонати Черкаської області з шахів та шашок серед школярів — Новини Черкащіни
Next post У Черкасах провели танцювальний майстер-клас просто неба — Новини Черкащіни

Добавить комментарий