Фінал «Кубка міського голови — 2026»: визначили найсильніших шахістів міста — Новини Черкащіни

03 червня 2026, 07:01

У шаховому клубі «Дебют» відбулося урочисте закриття міських змагань з шахів «Кубок міського голови — 2026» та нагородження переможців.

Змагання проходили у кілька етапів: першому, другому та третьому півфіналах, півфіналі «Другий шанс» і фінальному турнірі. Упродовж турніру юні шахісти демонстрували високий рівень підготовки, спортивний характер та волю до перемоги.

Завдяки реалізації Програми розвитку закладів позашкільної освіти м. Черкаси на 2022-2026 роки та підтримці Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка вдалося організувати та провести міські змагання, які об’єднали 90 шахістів віком від 7 до 18 років.

До фіналу вийшли 30 найсильніших учасників, які змагалися за почесне звання володаря «Кубка міського голови – 2026».

На урочистому закритті міських змагань заступниця міського голови Анастасія Чубіна вручила нагороди призерам і головний трофей змагань — «Кубок міського голови — 2026» його володарю.

Отже, за підсумками фінального турніру переможцями стали:

  • Серед дівчат

І місце – Надія Баджурак

  • Серед юнаків до 10 років

І місце – Марк Рева

  • Серед юнаків до 12 років

І місце – Ярослав Євсєєв

  • Фінальний турнір (загальний залік)

ІІІ місце – Дмитро Тарасенко

ІІ місце – Максим Пустовіт

І місце та звання володаря «Кубка міського голови – 2026» – Артем Удод.

За інформацією департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР

Джерело

Previous post На Черкащині обговорили шляхи зміцнення української національної ідентичності — Новини Черкащіни
Next post Від радянського кодексу до стратегії на десять років: правозахисник з Черкас — про майбутнє житлової політики України — Новини Черкащіни

Добавить комментарий