03 червня 2026, 07:01
У шаховому клубі «Дебют» відбулося урочисте закриття міських змагань з шахів «Кубок міського голови — 2026» та нагородження переможців.
Змагання проходили у кілька етапів: першому, другому та третьому півфіналах, півфіналі «Другий шанс» і фінальному турнірі. Упродовж турніру юні шахісти демонстрували високий рівень підготовки, спортивний характер та волю до перемоги.
Завдяки реалізації Програми розвитку закладів позашкільної освіти м. Черкаси на 2022-2026 роки та підтримці Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка вдалося організувати та провести міські змагання, які об’єднали 90 шахістів віком від 7 до 18 років.
До фіналу вийшли 30 найсильніших учасників, які змагалися за почесне звання володаря «Кубка міського голови – 2026».
На урочистому закритті міських змагань заступниця міського голови Анастасія Чубіна вручила нагороди призерам і головний трофей змагань — «Кубок міського голови — 2026» його володарю.
Отже, за підсумками фінального турніру переможцями стали:
- Серед дівчат
І місце – Надія Баджурак
- Серед юнаків до 10 років
І місце – Марк Рева
- Серед юнаків до 12 років
І місце – Ярослав Євсєєв
- Фінальний турнір (загальний залік)
ІІІ місце – Дмитро Тарасенко
ІІ місце – Максим Пустовіт
І місце та звання володаря «Кубка міського голови – 2026» – Артем Удод.
За інформацією департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР
