ФК ЛНЗ нагородили найвищою відзнакою Черкас

медаль

Черкаський футбольний клуб отримав нагороду від міста

Про це повідомили на сторінці клубу у фейсбуці.

У ЛНЗ зазначили, що нагорода стала визнанням історичного досягнення команди, її внеску в розвиток спорту та гідного представлення Черкас на всеукраїнському й міжнародному рівнях.

«Ця нагорода — визнання історичного досягнення нашого клубу, внеску у розвиток спорту та гідне представлення Черкас на всеукраїнському й міжнародному рівнях», — йдеться в повідомленні.

Що було раніше?

Як ми писали раніше, Черкаський футбольний клуб «ЛНЗ» у першому матчі 2026 року переміг «Епіцентр» з Кам’янця-Подільського з рахунком 2:0. Проте згодом втратив лідерські позиції у таблиці УПЛ після матчу із ФК «Полісся».

А вже у квітні центральний матч туру між ЛНЗ та Шахтарем у Черкасах закінчився нічиєю. На цьому ж матчі ЛНЗ оштрафували на 75 тисяч гривень за занадто велику кількість вболівальників.

Вже у травні стало відомо, що черкаський ФК ЛНЗ став першим футбольним клубом в історії області, який здобув право представляти регіон на європейській арені. Також клуб посів друге місце Української прем’єр-ліги та здобув срібло. 

Також вже відомо, з ким черкаський ЛНЗ може зіграти у своєму першому євротурнірі.

Знаходьте актуальні новини Черкащини на сайті «18000». Підписуйтеся, щоб на вайбер‐канал, аби не пропустити їх!

Previous post Матері загиблого воїна з Уманщини вручили державну нагороду сина
Next post У Смілянській громаді хочуть створити щорічний гастрономічний фестиваль

Добавить комментарий