ФОТОФАКТ: Урочистості з нагоди Дня Ураїнської Державності | Новини Жашківа

Урочисті заходи з нагоди Дня Української Державності відбулися сьогодні біля адміністративної будівлі Жашківської міської ради та біля пам’ятного знаку новітнім Героям-Борцям за волю і незалежність України, за участі міського голови Ігоря Цибровського, заступника міського голови Віти Куровської, секретаря міської ради Алли Завертаної, керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Марії Король, депутатів міської та обласної рад, членів та апарату виконавчого комітету, представників трудових колективів і пересічних громадян.

 Заходи позначились Урочистим підняттям Державного Прапора України, Прапора Жашківської міської територіальної громади, Прапора міста Жашків і покладанням квітів до пам’ятного знаку з метою вшанування полеглих захисників – борців за волю і незалежність України.

 Урочистості, організовані працівниками відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради спільно з КЗ «Жашківський МБК», доповнювалися патріотичними та яскравими номерами.

 Ми об'єднані в захисті рідної землі — на фронті, в тилу, і в цій єдності неодмінно переможемо!

Previous post У День Української Державності й Хрещення Русі священики Сміли звершили соборний молебень — Новини Черкащіни
Next post Повідомлено про підозру директору товариства, який привласнив кошти, виділені на ремонт освітнього закладу

Добавить комментарий