
Нападник «Дніпра-1», випускник ЧНУ ім. Б. Хмельницького Артем Довбик переміг в опитуванні футболістів та тренерів українського чемпіонату. Спортсмен став найкращим футболістом року в українській Прем’єр-лізі.
Так вирішили футболісти та головні тренери клубів українського чемпіонату. Видання «Команда №1» опитало 240 гравців та 16 наставників УПЛ, за результатами голосування переміг саме Довбик. Форвард набрав 245 балів та набагато випередив конкурентів.
За інформацією пресслужби ЧНУ ім. Богдана Хмельницького
