Футболіст із Черкас став найкращим в українській Прем’єр-лізі | Черкаські новини — суспільство

Нападник «Дніпра-1», випускник ЧНУ ім. Б. Хмельницького Артем Довбик переміг в опитуванні футболістів та тренерів українського чемпіонату. Спортсмен став найкращим футболістом року в українській Прем’єр-лізі.

Так вирішили футболісти та головні тренери клубів українського чемпіонату. Видання «Команда №1» опитало 240 гравців та 16 наставників УПЛ, за результатами голосування переміг саме Довбик. Форвард набрав 245 балів та набагато випередив конкурентів.

За інформацією пресслужби ЧНУ ім. Богдана Хмельницького

Previous post Черкасців запрошують на Різдвяний фестиваль | Черкаські новини — суспільство
Next post Найбільшу зарплату на Черкащині отримують будівельники, лісничі, електрики й хіміки | Черкаські новини — суспільство

Добавить комментарий