Глобальні Цілі Сталого Розвитку стають ближчими у Кам’янці — Новини Черкащіни


31 травня 2022, 19:01

Травневі суботи стали для кам’янської молоді по-справжньому розвиваючими. Адже саме в цей час проходив місячний маратон «Цілі Сталого Розвитку для кожного з нас». Основна мета проєкту – інформувати молодь громади про ЦСР, їх реалізацію в Україні та громаді, а також розробити програму простих кроків втілення Цілей кожним з нас.

Організатори навчання, ГО «Молодіжне об’єднання Нове покоління Кам’янщини» і компанія Scatec Ukraine (ТОВ «Чиста Енергія – 2011»), підготували для учасників пізнавальний курс із цікавою інформацією та пам’ятними подарунками. Упродовж чотирьох тижнів маратонці крок за кроком детально знайомилися із кожною із 17 Цілей та напрацьовували програму їх реалізації для кожного з нас.

Увесь цей час із учасниками працювали амбасадори ЦСР від Національної Молодіжної Ради України – голова ГО «Молодіжне об’єднання Нове покоління Кам’янщини» Антон Юрченко, фахівчиня зі зв’язків з громадскістю ТОВ «Чиста Енергія – 2011» Ольга Бойчук та членкиня ГО «Молодіжне об’єднання Нове покоління Кам’янщини» Дарія Абзелімова.

До фіналу маратону дійшли 5 учасників — Марко Чікаідзе, Данило Бойчук, Софія Захаренко, Яна Магда та Вікторія Вишневська. Вони отримали сертифікати та подарунки від організаторів.

photo_2022-05-30_16-33-16

Результати цієї роботи найближчим часом будуть опрацьовані та видані тематичним посібником для загального користування. Їх можна буде почитати на сторінках організаторів у соціальних мережах. Віримо, що спільними зусиллями ми здатні творити великі справи. Варто лише почати з малого – з себе.

Юрій РИБЧУК,

член ГО «Молодіжне об’єднання

Нове покоління Кам’янщини»

Джерело

Previous post Відзначили талановитих та обдарованих дітей громади — Новини Черкащіни
Next post Цього тижня в Черкасах запрацювали ще 2 дитячі садки — Новини Черкащіни

Добавить комментарий