Голів ОСББ змушують пройти курси з цивільного захисту населення

Деталі

Сьогодні ми живемо у такий тривожний час, що цивільний захист населення став надзвичайно актуальним. Уміти захистити людей потрібно не тільки у випадку загрози війни, а й під час пожежі у будинку, під час витоку газу чи у разі іншої небезпечної ситуації.
Згідно із законодавством, всі працівники, але особливо голови та заступники ОСББ мають пройти навчання у сфері цивільного захисту. У кожному ОСББ мають бути ряд інструкцій з пожежної безпеки, відповідна документація і т.ін.
Тож міська влада організувала нараду за участі голів ОСББ, де їм пояснювали необхідність проходження курсів із цивільного захисту.
Ці курси коштують по 700 грн з особи. Голови ОСББ розуміють, що їм треба пройти навчання, але пропонують, щоб влада профінансувала ці курси, адже відповідальність за збереження життя людей лежить і на представниках міської влади також.
Заступники міського голови, які були на нараді, не заперечували, що треба співпрацювати з головами ОСББ і йти їм назустріч. Очільники пообіцяли, що займуться обстеженням підвалів, налагодженням системи сповіщення, тренуваннями і підготовкою міста до життєдіяльності у критичних умовах.

Previous post Стартував конкурс «Міста і громади, вільні від домашнього насильства»
Next post Падіння чи ураження струмом: скільки осіб постраждали на переїздах Черкащини за рік | Новини Умані

Добавить комментарий