Голова громади з Черкащини розповіла, як заохочує людей вакцинуватися від коронавірусу | Черкаські новини — суспільство

фото тематичне

На колегії з питання протидії COVID-19 очільники територіальних громад області розповіли, якими методами заохочують людей вакцинуватися.

За словами очільниці Зорівської громади Галини Галушко, насамперед потрібно запропонувати людям альтернативу під час вибору вакцин.

— Наша громада маленька — трохи більше ніж 3 тисячі осіб. Але фактично їх менше, оскільки багато хто виїхав на заробітки за кордон. Працюємо з тими, хто лишився. Тому їм дали можливість обирати, де вони хочуть вакцинуватися — у нашій ОТГ, на місці, чи в Золотоноші. Якщо жителі ОТГ хочуть вакцинуватися вдома, до будинку приїжджає бригада медиків, яка на місці й робить щеплення охочим. А якщо обирають Золотоношу, то ми їх туди безкоштовно веземо. Тим паче там більший вибір вакцин, — пояснює голова ОТГ.

Також пані Галина зазначає, що однією з найважливіших умов було вакцинуватися самій.

— Я перша вакцинувалася, показала, що не страшно. Інша жіночка, яка працює в садочку, принесла довідку про те. що не може зробити щеплення, бо в неї набряк Квінке. А з усіма іншими проводимо роботу, люди не часто відмовляються після того, що ми їм дали можливість навіть обрати місце вакцинування, — пояснює очільниця Зорівської ОТГ.

Previous post На Черкащині попрощалися з учасником ООС | Черкаські новини — суспільство
Next post Серед головних організаторів чемпіонського бою Усика черкащанин — Новини Черкасс

Добавить комментарий