Голова Нацполіції нагородив черкаських правоохоронців | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Голова Національної поліції України Іван Вигівський вручив державні та відомчі нагороди правоохоронцям, серед нагороджених — і черкащани.

Іван Вигівський подякував поліцейським за службу та наголосив на важливості та значимості їхньої роботи насамперед для людей, які щоденно страждають від російської агресії.

— Окрім такої звичної для поліцейських діяльності як розкриття злочинів чи забезпечення публічної безпеки, зараз ви в прямому сенсі рятуєте наших громадян від російських обстрілів, проводите евакуацію, розміновуєте території, розслідуєте воєнні злочини, та врешті поліцейські зі зброєю в руках разом з іншими Силами безпеки і оборони відвойовують нашу землю в окупанта. Дякую за вашу щоденну роботу, за все, що ви робите для наших людей, – наголосив глава Нацполіції.

Відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства внутрішніх справ України нагороджений заступник начальника управління — начальник відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи слідчого управління Головного управління Національної поліції в Черкаській області Володимир Тесля.

Також за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне і бездоганне служіння Українському народові, нагороджена медаллю “Захиснику Вітчизни” – старший інспектор відділу вибухотехнічної служби ГУНП в Черкаській області Марина Островська.

За інформацією пресслужби поліції Черкащини

Previous post Псевдопорятунок тварин: у зоопарку Черкас пояснили, коли лісові звірі дійсно потребують допомоги | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post В Умані чоловік викрав автівку біля будинку власника

Добавить комментарий