Голові РВА Валерії Бандурко «Чорні запорожці» передали бойовий стяг

Деталі

Знак подяки – бойовий стяг 1-го механізованого батальйону «Чорних запорожців» – отримала днями голова районної військової адміністрації Валерія Бандурко.

 

Про це повідомляють в РВА.
«Це величезна честь для мене, тож дуже дякую захисникам. «Чорні запорожці» – героїчна бригада, завдяки якій відбулося чимало переломних моментів у боротьбі з ворогом. Це люди-титани, професіоналізм яких немає ким замінити. Наразі вже більше як пів року вони боронять Вугледарський та Марʼїнський напрямки», – говорить пані Валерія, якій на знак вдячності за допомогу органів влади у забезпеченні транспортними засобами, тактичним спорядженням, продуктами харчування та іншим необхідним, бійці подарували дуже цінну річ — свій бойовий стяг.
«Хочу зауважити, що ця подяка не лише для мене. Тому що лише завдяки консолідованій співпраці органів влади, бізнесу, волонтерів та активної громадськості вдається вирішувати важливі справи», – веде далі Валерія Бандурко.
Вона каже, що стяг привезли волонтери ГО «Воля і Право». Ця громадська організація з початку повномасштабного вторгнення допомагає Силам оборони та внутрішньо переміщеним громадянам.

scroll back to top

Previous post Сьогодні – Вознесіння Господнє
Next post Вдень пройде невеликий короткочасний дощ, місцями гроза

Добавить комментарий