Готовність Черкаської ТЕЦ до опалювального сезону перевірили з Мінрегіону — Новини Черкащіни


09 жовтня 2021, 14:15

У межах підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу Черкаської області до опалювального сезону ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» з перевіркою відвідав представник Міністерства розвитку громад та територій України.

У ході робочого візиту фахівцем Мінрегіону було оглянуто теплотехнічне  обладнання підприємства та проінспектовано виконання заходів щодо підготовки до осінньо-зимового періоду 2021-2022 років.

Головний інженер Черкаської ТЕЦ ознайомив представника Мінрегіону з енергетичним обладнанням та виробничими потужностями теплоелектроцентралі, доповів стосовно виконання ремонтної програми та стану підготовки станції до опалювального сезону. Разом з тим, під час перевірки, керівництво ТЕЦ надало всю необхідну документацію.

Так, на сьогодні, на підприємстві, відповідно до затвердженої ремонтної програми, виконано комплекс ремонтних та налагоджувальних робіт на основному та допоміжному енергетичному обладнанні станції.

Цьогоріч серед масштабної модернізації здійснено капітальний ремонт баштової градирні №2, виконано поточний ремонт котла Ст. №6 та турбоагрегату Ст. №3, також значний обсяг робіт по заміні поверхонь нагріву виконано на котлах Ст. №7 та Ст. №5, відремонтовано обладнання парових котлів Ст. №2, Ст, №3 та Ст. №4.

На завершальному етапі перебуває підготовка теплової мережі до роботи в осінньо-зимовий період. Ремонтні бригади ТЕЦ нині завершують усувати пориви, виявлені під час гідравлічних випробувань.

6

Також, на виконання Інвестиційної програми 2021 року, ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» проведено реконструкцію частини магістральної тепломережі у мікрорайоні Дніпровський, вздовж вулиць Симиренківська та Нарбутівська.

Заміна старого трубопроводу мережі на сучасний енергоефективний попередньоізольований зі збільшенням діаметру, дозволить забезпечити економічний режим роботи теплоелектроцентралі та надійне постачання теплової енергії до будинків споживачів, сприятиме поліпшенню теплопостачання мікрорайонів Дніпровський, Митниця і центральної частини міста.

– Опалювальний період найбільш напружений та відповідальний час для підприємства, – наголошує директор Черкаської ТЕЦ Олексій Біда. – Взимку майже все обладнання станції задіяне передусім у виробництві теплової енергії задля забезпечення містян безперебійним опаленням та гарячим водопостачанням. Тому, нашим основним завданням у міжопалювальний період є проведення якісної ремонтної кампанії, відновлення та підготовка обладнання до роботи в умовах осінньо-зимових навантажень. На сьогодні ремонтна кампанія Черкаської ТЕЦ на завершальному етапі, – наголосив Олексій Володимирович.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ

Джерело

Previous post У середмісті Черкас виникла бійка, патрульні у нападника виявили зброю — Новини Черкащіни
Next post “Хлібороб з українських степів викликає на поєдинки найсильніших борців Америки”: як черкащанин у США виступав

Добавить комментарий