Громаді на Уманщині повернули землі для об’єктів енергетики, які коштують понад 350 мільйонів | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

На Уманщині землі для об’єктів енергетики, вартістю понад 360 мільйонів гривень, повернуть територіальній громаді. Орендар не виконував умов договору та заборгував кошти до місцевого бюджету.

Господарський суд Черкаської області задовольнив позов Уманської окружної прокуратури в інтересах Ладижинської сільської ради до товариства, яке не виконувало умови укладеного на 25 років договору оренди понад 53 гектарів земель в Уманському районі, вартістю більш як 360 млн грн.

Цільове призначення вказаних земель – будівництво, обслуговування та ремонт об’єктів енергетичної інфраструктури. За їхнє використання орендар упродовж останніх 4 років накопичив заборгованість до місцевого бюджету на понад 3 мільйони гривень.

Наразі за позовом прокурора договір оренди з недбалим орендарем розірвано. Після набрання судовим рішенням законної сили вказані землі будуть повернуті територіальній громаді з метою більш ефективного використання.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Previous post Пального вистачило лише на кілька кілометрів: чоловіку, який викрав автомобіль в уманчанина, повідомили про підозру | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post У одному з поїздів, який рухається Черкащиною, відкрили продаж квитків до жіночих купе

Добавить комментарий