Гурт «Бумбокс» вирушає у новий концертний тур Європою — Новини Черкащіни


15 вересня 2023, 19:02

Гурт “Бумобкс” і його лідер, черкащанин Андрій Хливнюк, вирушають у новий концертний тур Європою, пише “Козацький край”.

“За останній рік ми придумали формулу життєдіяльності групи, якої принаймні поки що нам вдається дотримуватися. Формула життя Бумбокса така: 2-3-4 тижні поспіль банда проводить на гастролях за кордоном, повернувшись до України, частина гурту їде до своїх підрозділів на фронті, частина займається справами фонду Андрія Хливнюка, частина волонтерить. Проходить два-три місяця і гурт знову виїжджає на концерти.

Покатавшись по США, Канаді, Європі, Великобританії, завдяки вашим донатам і грошам вирученим з продажу квитків та мерчендайзингу ми купили цілу купу необхідних для ЗСУ речей, від пікапів та БПЛА до засобів зв’язку і амуніції.

Говорити про те, якою була атмосфера на концертах Бумбокса навіть якось незручно – інтернет забитий відео із хвалебними відгуками та проникливими коментарями. Нам подобається грати для вас, друзі, подобатися разом з вами збирати гроші для того, щоб ще ефективніше давати відсіч окупантам. Дякуємо всім, хто купує квитки на наші концерти та з радістю анонсуємо осінні шоу” – повідомляє “Бумбокс”.

Протягом листопада музиканти, які збирають кошти на підтримку ЗСУ, планують виступити у п’яти містах Польщі, а також – у столицях Чехії, Австрії та Хорватії.

Бумбокс / Вроцлав (Wroclaw) / 07.11.23

Бумбокс / Варшава (Warszawa) / 09.11.23

Бумбокс / Краків (Kraków) / 10.11.23

Бумбокс / Гданськ (Gdańsk) / 12.11.23

Бумбокс / Познань (Poznań) / 13.11.23

Бумбокс / Прага (Praha) / 14.11.23

Бумбокс / Відень (Vienna) / 18.11.23

Бумбокс / Загреб (Zagreb) / 20.11.23

Джерело

Previous post Патрульні виявили водія у стані сп’яніння, ще й позбавленого прав керування — Новини Черкащіни
Next post День міста Черкаси: у департаменті «ЦНАП» відкрилася оновлена виставка — Новини Черкащіни

Добавить комментарий