Хасиди поскаржились на біженців, які залишили безлад у номерах готелю — Новини Черкащіни


29 липня 2022, 19:22

Уманські хасиди скаржаться, що змушені будуть робити ремонт в одному з готелів після деяких переселенців. За словами підприємців, ті пошкодили майно у кімнатах.

Всіх, кого прихистили в хасидських готелях, будуть виселяти перед Рош га-Шаном. Власники бізнесу кажуть, що попереджали людей про це заздалегідь.

«Коли ми поселили біженців, то казали, що буде Рош га-Шана і для нас це важлива дата, — розповідає в коментарі для «Про все» представник хасидів в Умані Хайм Хазін. – Тому попереджали, аби вони заздалегідь шукали собі нові місця. Ми їх годуємо, даємо одяг, наш фонд їм допомагає. Мають сказати лише «дякую». Ми їм нічого не винні, але робимо це з радістю».

В одному з ВІП-готелів будуть робити ремонт після проживання біженців.

«Знайомий розповідав, що деякі біженці наробили шкоди, — розводить руками Хайм. – Там все помальоване й забруднене. Це готель високого класу. Тепер власник має зробити гарний ремонт перед тим, як приймати гостей».

Нагадаємо, цього року до Умані очікується приїзд близько 10 тисяч хасидів на святкування Рош га-Шану. Такий ліміт встановлено через відповідну кількість місць у бомбосховищах.

Джерело

Previous post Провулок Перемоги, який перейменують на честь Цибка, стане вулицею — Новини Черкащіни
Next post З розмаїттям світу професій дітей знайомили охоронці Феміди, поліцейські, рятувальники, бібліотекарі, музеєзнавці — Новини Черкащіни

Добавить комментарий