Хочуть змінити грошову допомогу сім’ям загиблих військових

Деталі

 

 

В Україні хочуть змінити законодавство щодо виплати грошової допомоги родинам загиблих бійців Сил оборони.
Відповідний законопроект вже зареєстрували у Верховній Раді. 
Зокрема, чинне законодавство передбачає, що право на призначення та отримання одноразової грошової допомоги у випадку загибелі (смерті) військовослужбовця, або військовозобов’язаного чи резервіста, якого призвано на навчальні, перевірочні або спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві, мають батьки, один із подружжя, який не одружився вдруге, діти, які не досягли повноліття, утриманці загиблого (померлого).
У вище вказаному переліку осіб немає повнолітніх дітей загиблого бійця Сил оборони, що автоматично позбавляє цю категорію громадян права на отримання одноразової грошової допомоги від держави.
Група депутатів законопроектом №9117 пропонує внести зміни до ЗУ «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» да доповнити перелік осіб повнолітніми дітьми загиблого військовослужбовця.
Більш того, парламентарії хочуть поширити на повнолітніх дітей загиблого бійця право на пільги, передбачені Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».
Відповідний законопроект №9117, станом на 17 березня, був зареєстрований та переданий на розгляд профільному комітету.

scroll back to top

Previous post У районі успішно працює благодійний фонд «Незламний Південь»
Next post Шашки як реабілітація та соціалізація

Добавить комментарий