“Ходили б ще так на прощання з Героями”: Бондаренко спокійно відреагував на хейт щодо звання почесного професора ЧДТУ

Нещодавно міському голові Черкас Анатолію Бондаренку присвоїли звання почесного професора ЧДТУ. Диплом та професорську мантію меру вручив ректор університету Олег Григор. Зазначимо, що Анатолій Бондаренко є випускником Черкаського державного технологічного університету: у 2005 році він закінчив факультет економіки та управління за спеціальністю “Економіка підприємства”.

Проте новина про присвоєння звання почесного професора міському голові викликала у соцмережах хвилю хейту.

У коментарі “Про все” Анатолій Бондаренко розповів, що присвоєння звання почесного професора ЧДТУ стало для нього несподіванкою.

– Це звання нічого не передбачає, ніяких ні виплат, ні доплат, – говорить мер.

А на злостивість деяких активістів в соціальних мережах міський голова каже, що реагує спокійно.

– У нас зараз же усе в негативному контексті сприймають. Я спокійно до цього ставлюсь. “Собаки гавкають, караван іде”. Нам робити своє. Якби з коментаторів кожен зробив соту частину того, що робимо ми, – говорить він.

Коментаторам із соцмереж мер радить ходити на прощання із Героями, які загинули на війні.

– Я розумію, що суспільство зараз знервоване, враховуючи війну. Я розумію, що їм хочеться “відірватися” на комусь. Я майже щоранку ходжу на похорони наших Героїв. І нашому суспільству рекомендую не писати тисячі коментарів, а хоча б прийти і провести в останню путь тих людей, завдяки яким вони мають можливість писати (ред. – коментарі) на диванах. Тому що не солідно, коли на прощання приходить людей 50, – говорить міський голова.

Previous post Міст через Сулу, на який витратили 360 млн, відкриють на День автомобіліста
Next post У Черкасах до 11 років позбавлення волі засуджено шахрая — прокуратура | Кримінальні новини

Добавить комментарий