І знову південний циклон принесе нам сніжну погоду

Деталі

 

 

Антициклон «Dunja» у першій половні поточного тижня дозволив відпочити від небезпечних явищ. Спостерігалася комфортна, зимова погода.
На цьому наголошує директор обласного гідрометцентру Віталій Постригань.
За його словами, ще позавчора були підстави для прогнозування спокійного перебігу синоптичних процесів у другій половині тижня. А нині вже видно, що атмосферні фронти циклону «Dani», що із Греції переміщується на Туреччину, ввечері 7 та впродовж доби 8 грудня проявлять себе на Черкащині снігом, місцями мокрим снігом та ожеледдю. На дорогах знову посилиться ожеледиця. Приріст снігового покриву прогнозується в межах 5-10 см.
«У вихідні посилиться вплив східного антициклону, опади припиняться. Атмосферний тиск підвищиться до високих 768-770 мм. рт.ст., що більше ніж на 10 мм. рт. ст. перевищує середню багаторічну норму. Стрибки атмосферного тиску можуть негативно позначитися на самопочутті метеозалежних людей. Температура повітря ЗНИЗИТЬСЯ на 2-4°: вночі 4-9° морозу, вдень 1-6° морозу», – говорить пан Віталій.
А з нового робочого тижня, підсумовує він, в атмосфері розпочнеться перебудова синоптичних процесів із східних на західні. До роботи приступить атлантика, тож уважно слідкуйте за повідомленнями синоптиків.

scroll back to top

Previous post Рятувальники перевіряють «Пункти незламності»
Next post Представники Черкаської міськради взяли участь у засіданні робочої групи «Прозорість та підзвітність» — Новини Черкащіни

Добавить комментарий