Йому нема коли старіти

Дата публікації

Перегляди: 133

Проживає на нашій вулиці Благовісна у Шполі Микола Миколайович Фунделик. Особливий чоловік, так його називають, бо дідусем іменувати якось язик не повертається. Родом немісцевий. Народився у Вапнярці Вінницької області. Дитячі і юнацькі роки пройшли не в родині, де могли його обігріти домашнім теплом, а в інтернаті. Та юнак не зламався. Після армії знайшов свою долю у Шполі, де й оселився.

Побудував будинок, виростив сина і доньку, посадив сад. Все життя трудився у колгоспі імені Жданова. 37 років працював на тваринницькій фермі оператором машинного доїння, аж до виходу на заслужений відпочинок. Має чимало подяк від правління колгоспу, які час від часу охоче переглядає та показує знайомим.

Незважаючи на поважний вік, пенсіонер веде активний спосіб життя. А швидше всюди вправлятися допомагають його велосипед і скутер. Будучи молодшим, вдома він утримував дві корови. Зараз також не відмовився від цієї нелегкої справи, проте залишив одну молочницю, а біля неї ростить теличку. Самотужки доглядає худібку, доїть. А отримане молоко доставляє немічним та іншим знайомим людям.

Пам’ятаю наше перше з ним знайомство, коли зупинився біля мого подвір’я. При цьому обмовився, що утримує корову. Тоді я здивувалася, а Миколайович пояснив, що не звик сидіти склавши руки. А дідусь же 22 травня відзначатиме своє 80-річчя!

Незважаючи на поважний вік, він досі зберіг струнку поставу, швидкий у ході, бо дуже працьовитий. У вільний час читає багато книжок з місцевої бібліотеки. Одним словом, за роботою та іншими справами йому ніколи старіти.

Шановний Миколо Миколайовичу, прийміть щирі вітання з ювілейним днем народження в чудовий травневий день!

Нехай цвітуть під небом синьооким

Ще довго-довго дні й літа,

А тиха радість, чиста і висока,

Щодня до хати заверта.

З повагою сусідка Зоя Колос, м. Шпола

Шполянські вісті

Previous post Півстоліття рятувала людей від травм
Next post Держпродспоживслужба за тиждень виявила 10 порушень на об’єктах водопостачання області — Новини Черкащіни

Добавить комментарий